Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal z niej korzystać, będzie to równoznaczne z akceptacją wykorzystywania cookies.
Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień, znajdziesz w naszej POLITYKA PRYWATNOŚCI

X
Dzienni treningowy i długopis leżą na stole

Dlaczego warto prowadzić dziennik treningowy?

February 9, 2021

Dziennik treningowy jest narzędziem, które może pozwolić Ci czerpać więcej z Twoich treningów. Pozwala on na lepszą organizację, skuteczniejsze dążenie do celu oraz dostrzeganie i śledzenie zwyczajów związanych z aktywnością fizyczną. 

Przeczytaj artykuł
Kobieta niosąca wiaderko pełne jabłek.

Czy spacer po jedzeniu to dobry pomysł?

December 8, 2020

Czy po obiedzie warto pozwolić sobie na chwilę odpoczynku, czy lepiej wybrać się jednak na krótki spacer? Jak się okazuje, wiele istotnych argumentów przemawia za tym aby wybrać spacer po jedzeniu. Oto najważniejsze z nich.

Przeczytaj artykuł
Kobieta ćwicząca na macie do ćwiczeń w salonie.

Jak obniżyć ciśnienie krwi?

November 20, 2020

Blisko ¼ polaków zmaga się z nadciśnieniem tętniczym. Wielu z nich nie zdaje sobie nawet sprawy ze swojego schorzenia. Jak możemy z nim walczyć i co robić, aby obniżyć ciśnienie krwi?

Przeczytaj artykuł
Dwóch mężczyzn biegnie o zachodzie słońca.

Chodzenie czy bieganie - co jest zdrowsze?

November 16, 2020

Zarówno chodzenie, jak i bieganie mogą być pomocne w utrzymaniu dobrej kondycji i poprawieniu stanu swojego zdrowia. Które z nich powinieneś wybrać, aby osiągnąć swój cel?

Przeczytaj artykuł
Mężczyzna idący po chodniku na tle grafitti.

Prawidłowa postawa podczas chodzenia

November 4, 2020

Prawidłowa postawa to temat, o którym warto pamiętać nie tylko podczas pracy przy biurku, ale także podczas chodzenia. Jakich zasad powinieneś przestrzegać, wybierając się na spacer?

Przeczytaj artykuł
Mężczyzna spacerujący na tle zachodu słońca.

Czy spacer może pomóc nam radzić sobie ze stresem?

October 27, 2020

Zimowy okres sprzyja obniżonemu nastrojowi, a także podatności na stres. Czy możemy poprawić swoje samopoczucie, wychodząc na spacer?

Przeczytaj artykuł
Kobieta rozciągająca się przed treningiem biegowym w parku.

Motywacja do ćwiczeń - 4 sposoby, aby ją odnaleźć

October 22, 2020

Do tego, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na zdrowie, nie trzeba chyba już nikogo przekonywać. Jednak ten fakt nie zawsze wystarczy, aby zmotywować nas do ruchu. Jak w takim razie sprawić, aby nasza motywacja do ćwiczeń była silniejsza?

Przeczytaj artykuł
Mężczyzna spacerujący z psem po polu jesienią.

10 tysięcy kroków: ile to kilometrów?

October 13, 2020

10 tysięcy kroków to rekomendowana liczba kroków, które powinnismy robić każdego dnia. Ile kilometrów powinniśmy przejść, aby osiągnąc ten cel i jak dużo czasu to zajmuje? Sprawdź, jak z łatwością pokonać 10 tysięcy kroków.

Przeczytaj artykuł
Mężczyzna i kobieta idący po bieżni w zamkniętej hali sportowej.

Ile kalorii spala spacer?

October 6, 2020

Regularne przechadzki mają wiele zalet dla naszego zdrowia, jednak czy spacery mogą być dobrym sposobem na zrzucenie dodatkowych kilogramów? Jeśli tak, to ile dokładnie kalorii spala się podczas chodzenia?

Przeczytaj artykuł
Kobieta idąca po ścieżce wśród drzew

Ile kroków dziennie powinno się robić?

September 20, 2020

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile kroków wykonujesz każdego dnia? Czy jest to ilość, która zapewni ci odpowiednią kondycję i pozwoli cieszyć się dobrym zdrowiem? Sprawdź, ile kroków dziennie powinieneś robić!

Przeczytaj artykuł
Telefon w dłoni, na ekranie widać aplikację Victor pokazującą ile kroków dziennie przeszedł użytkownik

Poznaj Victora!

September 19, 2020

Odpowiednie nawyki, takie jak regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta i brak nałogów to klucz do długiego, zdrowego życia. Victor pomaga skutecznie budować te nawyki, wykorzystując wiedzę z zakresu medycyny, fizjologii i psychologii.

Przeczytaj artykuł

Pobierz Victora za darmo