Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal z niej korzystać, będzie to równoznaczne z akceptacją wykorzystywania cookies.
Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień, znajdziesz w naszej POLITYKA PRYWATNOŚCI

X

Dla mediów

Dla mediów

Czym jest Victor?

Od lat obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania z zakresu healthtech i medtech, ze szczególnym uwzględnieniem budowania odporności i zapobiegania chorobom. Ogromne zainteresowanie prozdrowotnymi trendami konsumenckimi w Polsce i na świecie stwarza preferowane warunki do oferowania nowych usług cyfrowych związanych ze zdrowym stylem życia.

Victor jest projektem, który odpowiada na te trendy. Łączy on wiedzę z zakresu medycyny, fizjologii i psychologii z algorytmami Machine Learning i ma na celu dokonanie realnej zmiany ludzkich zachowań. Nad Victorem pracujemy od marca 2020 roku, a dla indywidualnych użytkowników jest on dostępny już od września 2020.

Pobierz Press Kit
Logo aplikacji Victor

Pobierz logotypy

Pobierz logotypy aplikacji Victor oraz poznaj wytyczne 
dotyczące korzystania z nich.

PobierzPobierz
Aplikacja mobilna Victor - Pulpit

Pobierz wizualizacje

Pobierz wizualizacje aplikacji oraz inne materiały graficzne, które można wykorzystać w publikacjach na temat Victora.

PobierzPobierz

Baza insightów

Victor to projekt, który czerpie z najnowszych badań i odkryć naukowych z dziedziny medycyny, psychologii i fizjologi. Chcemy dzielić się zdobytą przez nas wiedzą, dlatego udostępniamy ją dla Ciebie w formie bazy insightów. Wszystkie informacje w bazie pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Możesz swobodnie korzystać z nich w swoich publikacjach.

Chcesz regularnie otrzymywać od nas insighty i interesujące wyniki badań na temat zdrowia, nawyków i aktywności fizycznej?

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się więcej

Chcesz wiedzieć więcej na temat Victora lub poznać więcej faktów i statystyk na temat aktywności fizycznej i zdrowego życia?

Napisz na
media@techmedfit.com

logo Brave Venture Capital

Jesteśmy spółka portfelową BRAVE Venture Capital

Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska
logo Brave Venture Capital

Jesteśmy spółka portfelową
BRAVE Venture Capital

Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska