Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal z niej korzystać, będzie to równoznaczne z akceptacją wykorzystywania cookies.
Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień, znajdziesz w naszej POLITYKA PRYWATNOŚCI

X

Dlaczego warto prowadzić dziennik treningowy?

March 10, 2021

Dziennik treningowy jest narzędziem, które może pozwolić Ci czerpać więcej z Twoich treningów. Pozwala on na lepszą organizację, skuteczniejsze dążenie do celu oraz dostrzeganie i śledzenie zwyczajów związanych z aktywnością fizyczną.

Read the article

Czy spacer po jedzeniu to dobry pomysł?

March 10, 2021

Czy po obiedzie warto pozwolić sobie na chwilę odpoczynku, czy lepiej wybrać się jednak na krótki spacer? Jak się okazuje, wiele istotnych argumentów przemawia za tym aby wybrać spacer po jedzeniu. Oto najważniejsze z nich.

Read the article

Jak obniżyć ciśnienie krwi?

March 10, 2021

Blisko ¼ polaków zmaga się z nadciśnieniem tętniczym. Wielu z nich nie zdaje sobie nawet sprawy ze swojego schorzenia. Jak możemy z nim walczyć i co robić, aby obniżyć ciśnienie krwi?

Read the article

Chodzenie czy bieganie - co jest zdrowsze?

March 10, 2021

Zarówno chodzenie, jak i bieganie mogą być pomocne w utrzymaniu dobrej kondycji i poprawieniu stanu swojego zdrowia. Które z nich powinieneś wybrać, aby osiągnąć swój cel?

Read the article

Prawidłowa postawa podczas chodzenia

March 10, 2021

Prawidłowa postawa to temat, o którym warto pamiętać nie tylko podczas pracy przy biurku, ale także podczas chodzenia. Jakich zasad powinieneś przestrzegać, wybierając się na spacer?

Read the article

Czy spacer może pomóc nam radzić sobie ze stresem?

March 10, 2021

Zimowy okres sprzyja obniżonemu nastrojowi, a także podatności na stres. Czy możemy poprawić swoje samopoczucie, wychodząc na spacer?

Read the article

Motywacja do ćwiczeń - 4 sposoby, aby ją odnaleźć

March 10, 2021

Do tego, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na zdrowie, nie trzeba chyba już nikogo przekonywać. Jednak ten fakt nie zawsze wystarczy, aby zmotywować nas do ruchu. Jak w takim razie sprawić, aby nasza motywacja do ćwiczeń była silniejsza?

Read the article

10 tysięcy kroków: ile to kilometrów?

March 10, 2021

10 tysięcy kroków to rekomendowana liczba kroków, które powinnismy robić każdego dnia. Ile kilometrów powinniśmy przejść, aby osiągnąc ten cel i jak dużo czasu to zajmuje? Sprawdź, jak z łatwością pokonać 10 tysięcy kroków.

Read the article

Ile kalorii spala spacer?

March 10, 2021

Regularne przechadzki mają wiele zalet dla naszego zdrowia, jednak czy spacery mogą być dobrym sposobem na zrzucenie dodatkowych kilogramów? Jeśli tak, to ile dokładnie kalorii spala się podczas chodzenia?

Read the article

Ile kroków dziennie powinno się robić?

March 10, 2021

Czy zastanawiałeś się kiedyś, ile kroków wykonujesz każdego dnia? Czy jest to ilość, która zapewni ci odpowiednią kondycję i pozwoli cieszyć się dobrym zdrowiem? Sprawdź, ile kroków dziennie powinieneś robić!

Read the article

Poznaj Victora!

March 10, 2021

Odpowiednie nawyki, takie jak regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta i brak nałogów to klucz do długiego, zdrowego życia. Victor pomaga skutecznie budować te nawyki, wykorzystując wiedzę z zakresu medycyny, fizjologii i psychologii.

Read the article

Download Victor for free